1- Dniowe Wycieczki Odjazdy z Queens, NY

1- Dniowe Wycieczki Odjazdy z Queens, NY

ZAPRASZAMY

Prosimy dzwonić lub zapraszamy do naszego biura

68-16 Fresh Pond Rd, Ridgewood, NY E: pkspkstour@gmail.com T: 484 505 0588

DLACZEGO Z NAMI?

  • Firma jest licencjonowana oraz ubezpieczona
  • Mamy doświadczonych, polskich kierowców oraz jeździmy busami najnowszych modeli Mercedes-Benz
  • Zapewniamy wygodną podróż z TV, DVD, WIFI, USB
  • 15-Osobowe grupy

NASZE WYCIECZKI:

WODOSPAD NIAGARA FALLS $215

Niagara Falls Poczuj siłę wodospadu! Odwiedź jeden z najbardziej znanych obiektów naturalnych na Ziemi. Ten potężny, przygotowany przez naturę, spektakl tworzy rzeka Niagara płynąca z jeziora Erie do jeziora Ontario; pokonując prawie pięćdziesięcio-metrową różnicę poziomów. Tyle samo głębokości ma rzeka w miejscu spadku wody. Każdej sekundy przez wodospady Niagary spływa 5720 m3 wody!

WASHINGTON DC $130

Washington DC Znajdź się w samym centrum amerykańskiej historii i polityki. Siedziba Białego Domu i Kapitolu, miejsce obrad kongresu i spotkań polityków z całego świata – to tu, pod czujnym okiem Pentagonu, znajduje się główny ośrodek polityczny kraju! Washington DC jest usłany historycznymi budynkami upamiętniającymi najważniejsze wydarzenia z dziejów Stanów Zjednoczonych.

JASKINIE W VIRGINII $205

Virginia Caver Przeżyj fascynującą podróż do Środka Ziemi! Przeciskając się między czasem wąskimi, czasem rozległymi, wielopoziomowymi komnatami, można poczuć się jak w bajecznej krainie, w której z krystalicznie czystej wody wystają przybierające fantastyczne kształty stalagmity. Jaskinie wyposażone są w oświetlone chodniki oraz windy, ułatwiajac zwiedzajacym niezapomnianą podróż do środka ziemi.

AMERYKAŃSKA CZĘSTOCHOWA $75

National Shrine Oddaj sie modlitwie w duchowej stolicy Polonii! Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown w stanie Pensylwania, potocznie zwane “Amerykańską Częstochową”, jest nie tylko najpopularniejszym miejscem polonijnych pielgrzymek, ale także największym polskim cmentarzem w USA.